Asistent/ka marketingu

  • 24. 2. 2022
  • Centrála
  • Středočeský kraj

Staňte se součástí marketingového týmu HECHT

Proč právě HECHT?

Vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme výrobky, které obsazují přední příčky v hodnocení odborných časopisů dTest nebo Heimwerker praxis.

Provozujeme vlastní e-shop, síť kamenných prodejen a máme rozsáhlé servisní zázemí nejen ve svých prodejnách HECHT, ale také v síti autorizovaných partnerů a distributorů po celé republice.

Vážíme si našich zaměstnanců. Naším cílem je, aby byly spokojeni v práci i mimo ni. Jako zaměstnavatel nabízíme nejen jistotu pravidelné mzdy, ale i širokou škálu benefitů.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost PC (MS Office, Excel)
  • Znalost AJ

Výhody pro Vás:

  • pozitivní a kreativní myšlení
  • schopnost a ochotu rychle se učit
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, důslednost, pečlivost, kreativita

Náplň práce:

  • Komunikace s produktovými manažery
  • Příprava podkladů pro jednání s dodavateli
  • Administrativní činnosti spojená s chodem oddělení

Co Vám nabízíme?

  • zázemí rostoucí stabilní české společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity, slevy na sortiment HECHT
  • pravidelnou pracovní dobu
  • nástup možný ihned nebo dohodou
  • moderní pracovní prostředí
  • pracoviště TEHOVEC (Mukařov), okres PRAHA – VÝCHOD

Už jste se rozhodli? Pošlete nám svůj životopis a stručnou informaci, proč u nás chcete pracovat. Brzy Vám odpovíme a rádi se s Vámi osobně setkáme.

Centrála

Středočeský kraj

24. 2. 2022

Nenašli jste vhodnou pozici?

V případě, že jste nenašli vhodnou pozici, pošlete nám svůj stručný životopis – a my Vás rádi kontaktujeme a případně poradíme, jaká práce by pro Vás byla vhodná.